за Lovphone

56e53bde

Lovphone Вовед

Основана во 2015 година, на LOVPHONE Електронски технологија копродукции, Ltd е нова компанија, LOVPHONE бренд е главен во компјутер и мобилен телефон додатоци и сега LOVPHONE е обезбедување на повеќе и повеќе производи со висок квалитет и ниска цена за нашите клиенти. Во ерата на интернет и пост е-трговија, LOVPHONE ќе се прошири нејзиниот екосистем на социјалните мрежи и заедницата економии, додека зголемување на вредноста корисник на LOVPHONE производи и услуги и за всадување на интегритетот како јадро компетентност во групацијата. LOVPHONE се придржуваат кон интегритетот на бизнис и посветуваат големо внимание на потребите на клиентите и на клиентите service.Currently, нашите брендови се LOVPHONE, LOVKITCHEN, INVONS, A-CLEVER.Each бренд има своја позиција на пазарот и обезбедува спектар на производи за кои се потребите на клиентите. Со почеток во 2017 година, ние ќе продолжиме да иновираат и да и подобрување на производот за да им даде на корисниците најдобар користење на искуство.

Lovphone Основната вредност

Корисникот --- Ние треба постојано да се подобри и да се потрудиме да се направи секој задоволни корисници

Производ --- Добар производ бара постојана иновација и подобрување.

Компанија --- Чесност и Win-Win се работите што мора да се придржуваат.

Lovphone култура

Ние треба постојано да се пронаоѓаат производот, бидејќи ние треба да се создаде нови производи постојано да се задоволат потребите на сите потрошувачи, ова е нашата бизнис.И ние, исто така, треба да потрага по перфекција производ, затоа што ние мора да бидете сигурни дека сите клиенти се секогаш среќни да купуваат нашите производи, ова е нашето очекување.


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете дрво

WhatsApp Online Chat !