Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Каде да се купат вашите производи?

Можете да ги купите на нашиот производ на Амазон.

1. Изберете го производот и да влезат на страницата со детали на производот ќе видите копче

2.Select го копчето: Размислете за купување на amazon.com, Размислете за купување на amazon.ca, Размислете за купување на amazon.co.uk

3.Click на копчето што го избравте

4.Then ќе одат на страницата Амазон на производот и да го купат.

Кои се вашите цени?

Ние имаме многу производи и цените се различни, може да се види цената на страницата детали на производ ..

Дали имате минимум цел количество?

Да, ние бараме сите меѓународни налози да имате тековен минимум цел количество. Ако сте во потрага да се препродава, но во многу помали количини, ви препорачуваме да проверете го нашиот веб-сајт

Може да ви ОЕМ или ODM?

Да, имаме силен развој тим. Производите може да се направи во согласност со вашето барање.

Може да ви дадат соодветната документација?

Да, ние може да обезбеди најмногу документ и сертификати за анализа / усогласеност; осигурување; Потекло, како и други документи за извоз, каде што е потребно.

Колку долго може да се добие мојот производ по мојата цел?

Нашите производи се shiped главно од FBA, треба околу 4 дена да пристигне во вашите раце.

Какви видови на начини на плаќање не ги прифаќате?

Можете да ги купите производ на Amazon, и можете да го користите PayPal, подарок картички, попуст законик и така натаму.

Што е гаранција на производот?

Ние гаранција на нашите материјали и изработка. Нашата заложба е на ваше задоволство со нашите производи. Во гаранција или не, тоа е културата на нашата компанија да се обрати и да ги реши сите прашања на клиентите на задоволството на секого

Дали ви гарантира сигурно и безбедно испорака на производи?

Да, ние секогаш ги користиме високо квалитетни извоз пакување. Ние, исто така, се користат специјализирани пакување опасност за опасни материи и потврдени ладна шпедитерите за температурно осетливи предмети за складирање. Специјалист за пакување и не-стандардни барања за пакување можат да го направат дополнителни трошоци.

Како за такси превозот?

Нашите производи се shiped од FBA, ние ќе ги сноси надомест.

Сакаат да работат со САД?


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили

WhatsApp Online Chat !