Хидратација Вклучување Половината Pack- (Црно-црвена)

Краток опис:

High quality Sweatproof fabric keep your phone protected in outdoor activities,reflective strap design protect you from unexpected hitting at night Large volume Easy to carry phones,keys and cards With two kettles Convinient to drink water at any time when thirsty in sport Stretchable strap with buckle design No matter fat or thin,suitable for waistline from 13.7 to 56 inches Used never pilling Fade and long-lasting as new on performance


 • Цена: $ 7.1
 • Боја: Црно-црвена
 • детали за производот

  Тагови производ

  • Висок квалитет  Sweatproof ткаенина телефонот треба да биде заштитен во активности на отворено, рефлексивни дизајн рака да ве заштити од неочекувани удирање во текот на ноќта
  • Голем волумен Лесен за носење телефони, клучеви и картички
  • Со две котлиња удобна да пијат вода во секое време кога жедни во спортот
  • Растеглив рака со тока дизајн Без разлика на масти или тенки, погоден за половината 13,7-56 инчи
  • Никогаш не се користи пилинг Затемнување и долготрајни како нов на перформанси


 • Тема:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп

  WhatsApp Online Chat !