Rreth Lovphone

56e53bde

Lovphone Hyrje

E themeluar në vitin 2015, LOVPHONE Electronic Technology Co, Ltd, është një kompani e re, markë LOVPHONE është i madh në kompjuter dhe pajisje celular dhe tani LOVPHONE po jep gjithnjë e më shumë produkte të kualitetit të lartë dhe çmim të ulët të klientit tonë. Në epokën e internetit dhe postës e-commerce, LOVPHONE do të zgjasë ekosistemin e saj në rrjetet sociale dhe në ekonomitë e komunitetit duke zgjeruar vlerën e përdorimit të produkteve dhe shërbimeve LOVPHONE dhe instalimin e integritetin si një kompetencë thelbësore në të gjithë grupit. LOVPHONE përmbahen në integritetin e biznesit dhe i kushtoj vëmendje të madhe të nevojave të klientit dhe konsumatorit service.Currently, markat tona përfshijnë LOVPHONE, LOVKITCHEN, INVONS, A-CLEVER.Each markë ka pozicionin e vet në treg dhe ofron një shumëllojshmëri të produkteve që nevojat e konsumatorëve. Duke filluar në vitin 2017, ne do të vazhdojmë të përtërij dhe dhe përmirësimin e produktit për të dhënë përdoruesve përvojën më të mirë duke përdorur.

Vlera Lovphone Core

User --- Ne duhet që vazhdimisht të përmirësuar veten dhe të bëjë çmos për të bërë çdo përdorues të kënaqur

Produkt --- Produkt i mirë kërkon risi të vazhdueshme dhe përmirësim.

Company --- Ndershmëria dhe Win-Win janë gjërat që ne duhet të mbështesin.

Lovphone Kultura

Ne kemi nevojë vazhdimisht përtërij produkt, sepse ne kemi nevojë për të krijuar produkte të reja vazhdimisht për të plotësuar nevojat e të gjithë konsumatorëve, kjo është business.And tonë, ne gjithashtu duhet të kërkim për produktin përsosmërisë, sepse ne duhet të sigurohemi që të gjithë konsumatorët janë gjithmonë të lumtur për të blerë produktet tona, kjo është pritshmëria jonë.


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

WhatsApp Online Chat !