FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Ku për të blerë produktet tuaja?

Ju mund të blejnë produktin tonë në Amazon.

1. Zgjidhni produktit dhe të hyjnë në faqe të detajuar të produktit që ju do të shihni butonin

2.Select butonin: Blej në amazon.com, Blej në amazon.ca, Blej në amazon.co.uk

3.Click butonin keni zgjedhur

4.Then ju do të shkoni në faqen e Amazon e produktit dhe për të blerë atë.

Cilat janë çmimet e juaj?

Ne kemi shumë produkte dhe çmimi janë të ndryshme, ju mund të shihni çmimin në faqen detaje të produktit ..

A keni një sasi minimale të rendit?

Po, ne kërkojmë të gjitha urdhërat ndërkombëtare që të ketë një sasi minimale të vazhdueshme të rendit. Nëse jeni duke kërkuar për të rishes, por në sasi shumë më të vogla, ne ju rekomandojmë që të shikoni faqen tonë të internetit

A mund të OEM ose ODM?

Po, ne kemi ekip të fortë në zhvillim. Produktet mund të bëhen sipas kërkesës tuaj.

Mund të furnizimit dokumentacionin përkatës?

Po, ne mund të sigurojë dokumentacionin më të përfshirë certifikatat e Analiza / e konformitetit; sigurimit; Origjina, dhe dokumentet e tjera të eksportit, ku kërkohet.

Sa kohë mund të të marrë produktin tim pas porosinë time?

Produkti ynë është shiped kryesisht nga Fba, duhet rreth 4 ditë për të arritur në duart tuaja.

Çfarë lloje të metodave të pagesës ju pranoni?

Ju mund të blejnë produktin në Amazon, dhe ju mund të përdorni PayPal, Kartat dhurata, kodin zbritje dhe kështu me radhë.

Çfarë është garanci produkti?

Ne garanci materialet tona dhe mjeshtëri. Angazhimi ynë është për kënaqësinë tuaj me produktet tona. Në garanci ose jo, kjo është kultura e kompanisë sonë për të adresuar dhe zgjidhur të gjitha çështjet e konsumatorëve për kënaqësinë e të gjithëve

A të garantojë ofrimin e sigurt dhe të sigurt të produkteve?

Po, ne që të përdorni përherë paketim me cilësi të lartë të eksportit. Ne gjithashtu përdorim paketim specializuar rrezik për mallrat e rrezikshme dhe të vlefshme, transportuesit ftohtë magazinimit për temperaturë artikujve të ndjeshme. paketimin Specialist dhe kërkesat jo-standarde paketim mund të pësojë një pagesë shtesë.

Si për taksat e anijeve?

Produkti ynë janë shiped nga Fba, ne do të mbajnë tarifë.

Duan të punojnë me ne?


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

WhatsApp Online Chat !