Hydration Drejtimin Waist Pack- (Black-Red)

Përshkrim i shkurtër:

High quality Sweatproof fabric keep your phone protected in outdoor activities,reflective strap design protect you from unexpected hitting at night Large volume Easy to carry phones,keys and cards With two kettles Convinient to drink water at any time when thirsty in sport Stretchable strap with buckle design No matter fat or thin,suitable for waistline from 13.7 to 56 inches Used never pilling Fade and long-lasting as new on performance


 • Çmimi: $ 7.1
 • Ngjyra: e Black-Red
 • Detail Product

  Produkt Tags

  • Me cilësi të lartë  sweatproof pëlhurë mbani telefonin tuaj mbrojtur në aktivitete në natyrë, dizajn reflektues rrip të ju mbrojtur nga goditjet e papritur gjatë natës
  • Large vëllimi Lehtë për të kryer telefonat, çelësat dhe kartat
  • Me dy enë convinient për të pirë ujë në çdo kohë kur etur në sport
  • Rrip Stretchable me dizajn shtrëngoj Pa marrë parasysh se yndyrë ose hollë, të përshtatshme për bel prej 13.7 deri në 56 inç
  • Përdorur nuk pilling zbehet dhe afatgjatë si të reja në performancën


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

  WhatsApp Online Chat !